Naczynia i opakowania jednorazowe

W tej kategorii naszego sklepu internetowego czekają na Ciebie opakowania i naczynia jednorazowe na jedzenie i gorące napoje. Stawiamy wyłącznie na naturalne i biodegradowalne materiały, które nie przyczyniają się do wzrostu zanieczyszczenia plastikiem — jeśli szukasz ekologicznych propozycji, jesteś w doskonałym miejscu! Do wyboru masz wiele różnych rodzajów artykułów, od klasycznych talerzy i kubków, aż po zamykane pojemniki do cateringu. Odkrywaj naszą ofertę — sprawdź opisy poszczególnych pozycji, by dowiedzieć się więcej.

Ekologiczne opakowania na jedzenie — talerzyki, kubki i nie tylko!

Wśród naszych propozycji znajdziesz naczynia i opakowania jednorazowe gastronomiczne dostępne w kilku odsłonach. Oferujemy talerze wykonane z klasycznej tektury lub z ekologicznej masy papierowej z trzciny cukrowej — dzięki temu mogą one być bezpieczne stosowane zarówno do zimnych, jak i ciepłych potraw. W asortymencie posiadamy także głębokie talerze i miseczki, które świetnie sprawdzą się do zup oraz posiłków z sosami. Asortyment uzupełniają również zamykane pojemniki gastronomiczne — tutaj w wersji dwu- lub trzykomorowej. Jest to doskonała opcja do transportu dań, na przykład w ramach dostawy, cateringu lub zakupu na wynos. Masa papierowa z trzciny cukrowej skutecznie spowalnia utratę ciepła.

To oczywiście nie wszystko! Nasza oferta jednorazowych naczyń i opakowań na jedzenie to również kubeczki papierowe na napoje — jednościankowa budowa sprawdzi się w połączeniu z zimnym lub gorącym płynem. Co ważne, artykuły z tej kategorii nie zmieniają smaku napojów. Ofertę uzupełniają również jednorazowe sztućce drewniane. Te z kolei łączą w sobie walory praktyczne, wytrzymałość oraz wygodę — do wyboru masz noże, widelce i łyżki pakowane po sto sztuk.

Biodegradowalne naczynia, sztućce i opakowania

Wszystkie artykuły dostępne w tej kategorii wykonane są z ekologicznych materiałów łatwo poddających się rozkładowi. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty naczyń i opakowań gastronomicznych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy również do kontaktu.

1 2
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl